Close

Eda Arduzlar Gümüş, Saat ve Optik Tic. Ltd. Şti. olarak ticari hayatımıza 2010 yılının Şubat ayında Haramidere Carrefoursa AVM'de açtığımız kioskumuzla başladık.Çok kısa bir zamanda, verdiğimiz kaliteli ve güler yüzlü hizmetimizle, bölgede en çok tanınan firmalardan birisi haline geldik. Müşterilerimizin yoğun ilgisi ve firmamıza olan yaklaşımları üzerine 2012 yılı mart ayında Beylikdüzü Real AVM'de ikinci kioskumuzu açtık ve hemen ardından yine 2012 yılının Ekim ayında Marmara Park AVM'de ilk mağazamızı müşterilerimizin beğenisi ve hizmetine sunduk.

Yapıcı ve olumlu yöndeki yorumlar bizi Marmara Park AVM içerisinde ayrıca bir kiosk daha açmaya yönlendirdi ve 2013 yılının Mayıs ayında Marmara Park Kioskumuzu hizmete açtık. Müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda 2016 yılının Mayıs ayında Bayrampaşa Axis İstanbul AVM'de bir mağaza daha açarak şubeleşme ve kurumsallaşma yolunda bir adım daha attık. Aynı yıl Temmuz ayında Marmara Park AVM’de açtığımız Reebok Fit Hub mağazamız ve 2017’nin Ağustos ayında açtığımız Twigy mağazamız ile ürün yelpazemizi genişlettikten sonra şirketimizin aldığı kararla internet üzerinden satış ve pazarlama organizasyonunu hayata geçirdik.

Eda Arduzlar Gümüş, Saat ve Optik Tic. Ltd. Şti. olarak her zaman müşterilerimizin görüşleri doğrultusunda hareket ederek, müşterilerimizin güler yüzünü, kaliteli ürün, servis ve hizmet vermeyi ilke edinmiş ve bu doğrultuda çalışmış, firmamızda çalışan personelimize gerekli satış bilgilerini öğretmiş bir firma olarak ilkemiz olan "Burada asla aldatılmazsınız" sözünü tutarak müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

 


Close